TOP365 - kalendárium
20. a 21. století na jednom místě

Server TOP365.CZ je prvním českým obsáhlým internetovým kalendáriem, 
navíc doplněným o řadu zajímavých a užitečných funkcí:
» Přehled proběhlých událostí od roku 1901 až do současnosti, od roku 2001 navíc podrobněji.
» Zjišťování výročí narození či úmrtí významné české či světové osobnosti.
» Zjišťování výročí události českého i světového dění v politice, sportu, kultuře, atd.
» Možnost vkládání vlastních událostí, lidí a témat.

» Organizér - úkolovník s možností vkládat neomezený počet úkolů.Vložte svůj text...

TOP365
KALENDÁRIUM

Mapa serveru 
• Informace o serveru top365.cz

Proč server Top365.cz vznikl?
Server Top365.cz vznikl proto, že se na celém českém internetu do dnešního dne neobjevil žádný komplexní projekt, který by se zabýval souhrnem proběhlých politických, sportovních, kulturních a dalších událostí. Existují tu sice stránky, na kterých lze nalézt kusé informace o tom, co se kdy stalo, nikde však není možné zjistit, co se kdy stalo v konkrétní datum.

Veřejná databáze událostí
Top365.cz je kalendáriem, které pomáhá zjistit, co se stalo - například v den Vašeho narození, přesně před rokem, nebo v jakýkoliv jiný den, který si vyberete. Do databáze jsou zaneseny všechny významné události od roku 1901, období od roku 2001 do současnosti je zpracováno velmi podrobně, a proto zde z těchto let naleznete více než 100 nových záznamů každý rok. Pro Top365.cz je typické, že všechny informace jsou podávány velmi stručně a jasně - většinou na dvou až třech řádcích. Díky fulltextovému vyhledávání je možné vyhledat jakoukoliv informaci během krátké chvíle. U některých je navíc uvedena ikona s odkazem, který vás zavede na stránku vztahující se k obšírněji pojatému tématu.

Top365.cz se stále vyvíjí
Dění na serveru Top365.cz se nikdy nepřestane vyvíjet. Další a další informační texty budou do veřejné databáze nesustále přidávány - a to nejen ty právě uplynulé, ale i další z let minulých. K tomu zveme ke spolupráci i Vás - pokud víte o důležité uběhlé události, neotálejte a popište nám ji, prosíme, abychom ji mohli zanést do veřejné databáze serveru. Zároveň bude neustále vylepšováno a vylaďováno prostředí celého serveru a nasazovány nové služby.